Os 9268 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 18.22 | 2 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | x | 18.27 | 18.27 | ||
Okrouhlice | 18.32 | 18.32 | 4 | ||
Pohleď | x | 18.36 | 18.36 | ||
Světlá nad Sázavou | 18.42 | 18.46 | 3 | ||
Světlá nad Sázavou město | 18.48 | 18.48 | |||
Dolní Březinka | x | 18.52 | 18.52 | ||
Mrzkovice | x | 18.54 | 18.54 | ||
Smrčná | x | 18.57 | 18.57 | ||
Stvořidla | x | 19.02 | 19.02 | ||
Vilémovice | x | 19.06 | 19.06 | ||
Horní Ledeč | x | 19.11 | 19.11 | ||
Ledeč nad Sázavou | 19.14 | 19.17 | 3 | ||
Chřenovice-Podhradí | x | 19.23 | 19.23 | ||
Chřenovice | x | 19.28 | 19.28 | ||
Budčice | x | 19.32 | 19.32 | ||
Vlastějovice | x | 19.34 | 19.34 | ||
Laziště | x | 19.37 | 19.37 | ||
Horka nad Sázavou | x | 19.41 | 19.41 | ||
Zruč nad Sázavou | 19.46 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci