Os 9069 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.40 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 19.44 | 19.45 | 2 | ||
Praha-Krč | 19.51 | 19.57 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 20.01 | 20.02 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 20.06 | 20.06 | ||
Praha-Komořany | x | 20.08 | 20.08 | ||
Praha-Zbraslav | 20.12 | 20.14 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 20.18 | 20.18 | ||
Vrané nad Vltavou | 20.22 | 20.28 | 2 | ||
Skochovice | 20.31 | 20.31 | |||
Davle | 20.37 | 20.38 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 20.41 | 20.41 | |||
Petrov u Prahy | 20.43 | 20.43 | |||
Luka pod Medníkem | 20.50 | 20.50 | |||
Jílové u Prahy | 20.56 | 21.02 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 21.07 | 21.07 | |||
Prosečnice | 21.09 | 21.09 | |||
Krhanice | 21.14 | 21.14 | |||
Chrást nad Sázavou | 21.19 | 21.19 | |||
Týnec nad Sázavou | 21.22 | 21.23 | 2 | ||
Pecerady | 21.28 | 21.28 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 21.33 | 21.33 | |||
Poříčí nad Sázavou | 21.37 | 21.37 | |||
Čerčany | 21.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci