Os 9063 | |
Řazení vlaku: 749 + 2xBmto292 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.25 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 14.29 | 14.30 | 2 | ||
Praha-Krč | 14.36 | 14.36 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 14.40 | 14.41 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 14.45 | 14.45 | |||
Praha-Komořany | 14.47 | 14.47 | |||
Praha-Zbraslav | 14.51 | 14.52 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 14.55 | 14.55 | |||
Vrané nad Vltavou | 14.59 | 15.00 | 2 | ||
Skochovice | 15.03 | 15.03 | |||
Davle | 15.09 | 15.16 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 15.19 | 15.19 | |||
Petrov u Prahy | 15.21 | 15.21 | |||
Luka pod Medníkem | 15.27 | 15.27 | |||
Jílové u Prahy | 15.33 | 15.34 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 15.39 | 15.39 | |||
Prosečnice | 15.41 | 15.41 | |||
Krhanice | 15.46 | 15.46 | |||
Chrást nad Sázavou | 15.50 | 15.50 | |||
Týnec nad Sázavou | 15.53 | 16.11 | 2 | ||
Pecerady | 16.15 | 16.15 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 16.21 | 16.21 | |||
Poříčí nad Sázavou | 16.25 | 16.25 | |||
Čerčany | 16.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci