Os 9060 | |
Řazení vlaku: 714 + 5xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 14.16 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 14.20 | 14.20 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 14.25 | 14.25 | |||
Pecerady | 14.30 | 14.30 | |||
Týnec nad Sázavou | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 14.38 | 14.38 | |||
Krhanice | 14.43 | 14.43 | |||
Prosečnice | 14.47 | 14.47 | |||
Kamenný Přívoz | 14.50 | 14.50 | |||
Jílové u Prahy | 14.55 | 14.56 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 15.02 | 15.02 | |||
Petrov u Prahy | 15.08 | 15.08 | |||
Petrov-Chlomek | 15.10 | 15.10 | |||
Davle | 15.13 | 15.14 | 2 | ||
Skochovice | 15.21 | 15.21 | |||
Vrané nad Vltavou | 15.24 | 15.25 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 15.28 | 15.28 | |||
Praha-Zbraslav | 15.32 | 15.33 | 3 | ||
Praha-Komořany | 15.36 | 15.36 | |||
Praha-Modřany zastávka | 15.39 | 15.39 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 15.43 | 15.43 | 3 | ||
Praha-Krč | 15.48 | 15.49 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 15.55 | 15.56 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci