Os 9021 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.52 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 20.56 | 20.57 | 2 | ||
Praha-Krč | 21.03 | 21.03 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 21.08 | 21.09 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 21.12 | 21.12 | ||
Praha-Komořany | x | 21.15 | 21.15 | ||
Praha-Zbraslav | 21.18 | 21.19 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 21.22 | 21.22 | ||
Vrané nad Vltavou | 21.26 | 21.27 | 2 | ||
Skochovice | x | 21.30 | 21.30 | ||
Davle | 21.36 | 21.37 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | x | 21.40 | 21.40 | ||
Petrov u Prahy | x | 21.43 | 21.43 | ||
Luka pod Medníkem | x | 21.49 | 21.49 | ||
Jílové u Prahy | 21.56 | 21.57 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | x | 22.02 | 22.02 | ||
Prosečnice | x | 22.04 | 22.04 | ||
Krhanice | x | 22.09 | 22.09 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 22.14 | 22.14 | ||
Týnec nad Sázavou | 22.17 | 22.46 | 2 | ||
Pecerady | x | 22.50 | 22.50 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 22.56 | 22.56 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 23.00 | 23.00 | ||
Čerčany | 23.06 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci