Os 9014 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 15.47 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | x | 15.51 | 15.51 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 15.56 | 15.56 | ||
Pecerady | x | 16.01 | 16.01 | ||
Týnec nad Sázavou | 16.05 | 16.06 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 16.09 | 16.09 | ||
Krhanice | x | 16.14 | 16.14 | ||
Prosečnice | x | 16.18 | 16.18 | ||
Kamenný Přívoz | x | 16.21 | 16.21 | ||
Jílové u Prahy | 16.27 | 16.45 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | x | 16.51 | 16.51 | ||
Petrov u Prahy | x | 16.57 | 16.57 | ||
Petrov-Chlomek | x | 16.59 | 16.59 | ||
Davle | 17.02 | 17.03 | 3 | ||
Skochovice | x | 17.10 | 17.10 | ||
Vrané nad Vltavou | 17.13 | 17.24 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 17.27 | 17.27 | ||
Praha-Zbraslav | 17.31 | 17.32 | 3 | ||
Praha-Komořany | x | 17.35 | 17.35 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 17.38 | 17.38 | 1/1 | |
Praha-Braník | 17.44 | 17.44 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.49 | 17.50 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 17.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci