Os 8923 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + Bt283 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.57 | 4v | |||
Plzeň-Koterov | 23.02 | 23.02 | 4 | ||
Starý Plzenec | 23.08 | 23.08 | 3 | ||
Šťáhlavy | 23.11 | 23.12 | |||
Nezvěstice | 23.15 | 23.15 | |||
Zdemyslice | 23.19 | 23.19 | |||
Blovice | 23.22 | 23.23 | 2 | ||
Ždírec u Plzně | 23.27 | 23.27 | 3 | ||
Srby | 23.30 | 23.31 | |||
Nepomuk | 23.34 | 23.34 | 3 | ||
Mileč | 23.38 | 23.38 | |||
Nekvasovy | 23.41 | 23.41 | |||
Kovčín | 23.44 | 23.44 | |||
Pačejov | 23.47 | 23.48 | 4 | ||
Jetenovice | 23.52 | 23.52 | |||
Velký Bor | 23.55 | 23.55 | |||
Horažďovice předměstí | 23.59 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci