R 886 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xB256 + BDs449 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 13.15 | 5 | |||
Velký Osek | 13.22 | 13.23 | 4 | ||
Poděbrady | 13.28 | 13.30 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 13.36 | 13.39 | 2 | ||
Lysá nad Labem | 13.50 | 13.52 | 1/2 | ||
Stará Boleslav | 13.59 | 13.59 | 3 | ||
Všetaty | 14.08 | 14.09 | 2/1 | ||
Mělník | 14.16 | 14.17 | 3 | ||
Štětí | 14.27 | 14.28 | 5 | ||
Litoměřice město | 14.44 | 14.46 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 15.04 | 15.05 | 4 | ||
Ústí nad Labem západ | 15.09 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci