Os 8843 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.29 | 3 | |||
Srbsko | 15.34 | 15.34 | |||
Karlštejn | 15.37 | 15.38 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 15.41 | 15.42 | 1/4 | ||
Řevnice | 15.44 | 15.45 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 15.48 | 15.49 | 1/3 | ||
Všenory | 15.51 | 15.51 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.54 | 15.54 | |||
Černošice | 15.56 | 15.57 | |||
Praha-Radotín | 16.01 | 16.02 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 16.05 | 16.05 | |||
Praha-Smíchov | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.19 | 16.24 | 3 | ||
Praha-Libeň | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Praha-Kyje | 16.35 | 16.35 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.37 | 16.37 | |||
Praha-Běchovice | 16.40 | 16.41 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 16.44 | 16.44 | |||
Úvaly | 16.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci