Os 8838 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.15 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 14.22 | 14.23 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 14.28 | 14.29 | |||
Praha-Radotín | 14.31 | 14.32 | 2 | ||
Černošice | 14.36 | 14.37 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.39 | 14.39 | |||
Všenory | 14.42 | 14.42 | |||
Dobřichovice | 14.44 | 14.44 | 2 | ||
Řevnice | 14.48 | 14.48 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 14.51 | 14.51 | 2 | ||
Karlštejn | 14.55 | 14.55 | 1/2 | ||
Srbsko | 14.59 | 14.59 | |||
Beroun | 15.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci