Os 8815 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 7.29 | 3 | |||
Srbsko | 7.34 | 7.34 | |||
Karlštejn | 7.37 | 7.38 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 7.41 | 7.42 | 1/4 | ||
Řevnice | 7.44 | 7.45 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 7.48 | 7.49 | 1/3 | ||
Všenory | 7.51 | 7.51 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.54 | 7.54 | |||
Černošice | 7.56 | 7.57 | |||
Praha-Radotín | 8.01 | 8.02 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 8.05 | 8.05 | |||
Praha-Smíchov | 8.11 | 8.12 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.19 | 8.24 | 3 | ||
Praha-Libeň | 8.31 | 8.32 | 3 | ||
Praha-Kyje | 8.35 | 8.35 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.37 | 8.37 | |||
Praha-Běchovice | 8.40 | 8.41 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 8.44 | 8.44 | |||
Úvaly | 8.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci