R 873 „Macocha“ | |
Řazení vlaku: 362 + B249 + 2xB256 + Bd264 + BDs450 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 13.32 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.39 | 13.48 | 4 | ||
Praha-Libeň | 13.55 | 13.56 | 3 | ||
Kolín | 14.30 | 14.32 | 2 | ||
Přelouč | 14.48 | 14.49 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.58 | 15.07 | 4 | ||
Choceň | 15.25 | 15.27 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 15.40 | 15.42 | pražské/3 | ||
Česká Třebová | 15.52 | 15.56 | 4 | ||
Svitavy | 16.08 | 16.10 | 2/3 | ||
Březová nad Svitavou | 16.23 | 16.24 | 3 | ||
Letovice | 16.32 | 16.33 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Blansko | 16.52 | 16.54 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.15 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci