R 870 „Špilberk“ | |
Řazení vlaku: 362 + 2xB256 + AB349 + BDs450 + Bd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.47 | II | |||
Blansko | 13.08 | 13.10 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 13.21 | 13.22 | 2 | ||
Letovice | 13.28 | 13.29 | 3 | ||
Březová nad Svitavou | 13.37 | 13.38 | 2 | ||
Svitavy | 13.49 | 13.51 | 3 | ||
Česká Třebová | 14.02 | 14.05 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 14.14 | 14.16 | pražské/2 | ||
Choceň | 14.29 | 14.31 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.50 | 15.00 | 3 | ||
Přelouč | 15.08 | 15.09 | 2 | ||
Kolín | 15.25 | 15.28 | 3 | ||
Praha-Libeň | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.13 | 16.13 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 16.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci