Os 8606 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.37 | 4 | |||
Pardubice-Svítkov | 6.39 | 6.39 | |||
Pardubice-Opočínek | 6.42 | 6.42 | |||
Valy u Přelouče | 6.46 | 6.46 | |||
Přelouč | 6.49 | 6.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 6.56 | 6.56 | |||
Řečany nad Labem | 7.00 | 7.00 | 1/2 | ||
Chvaletice | 7.04 | 7.04 | |||
Kojice | 7.06 | 7.06 | |||
Týnec nad Labem | 7.09 | 7.09 | |||
Záboří nad Labem | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Starý Kolín | 7.15 | 7.15 | |||
Kolín dílny | 7.19 | 7.19 | |||
Kolín | 7.22 | 7.33 | 3 | ||
Kolín zastávka | 7.35 | 7.36 | |||
Nová Ves u Kolína | 7.39 | 7.39 | |||
Velim | 7.42 | 7.46 | 1/1 | ||
Cerhenice | 7.49 | 7.49 | |||
Pečky | 7.53 | 7.54 | 1/2 | ||
Tatce | 7.56 | 7.56 | |||
Poříčany | 8.01 | 8.09 | 2 | ||
Klučov | 8.11 | 8.11 | |||
Český Brod | 8.15 | 8.17 | 3 | ||
Rostoklaty | 8.21 | 8.21 | |||
Tuklaty | 8.24 | 8.24 | |||
Úvaly | 8.27 | 8.28 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 8.32 | 8.32 | |||
Praha-Běchovice | 8.37 | 8.37 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 8.40 | 8.40 | |||
Praha-Kyje | 8.42 | 8.42 | |||
Praha-Libeň | 8.46 | 8.47 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.53 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci