R 858 „Krakonoš“ | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBp282 + B256 + BDs450 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 18.40 | 4 | |||
Trutnov střed | 18.44 | 18.45 | 5 | ||
Velké Svatoňovice | 18.55 | 18.55 | |||
Malé Svatoňovice | 18.59 | 19.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 19.04 | 19.05 | |||
Červený Kostelec | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Starkoč | 19.20 | 19.21 | 4 | ||
Česká Skalice | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Jaroměř | 19.39 | 19.41 | 5 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.55 | 20.08 | 3 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 20.28 | 20.29 | |||
Poděbrady | 20.53 | 20.54 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 21.00 | 21.02 | 1 | ||
Lysá nad Labem | 21.13 | 21.14 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 21.39 | 21.40 | 2/2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.47 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci