Os 8278 | |
Řazení vlaku: 363 + Bds450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 18.27 | 2/1 | |||
Chotoviny | 18.34 | 18.35 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 18.39 | 18.42 | 3 | ||
Mezno | 18.45 | 18.46 | |||
Střezimíř | 18.50 | 18.51 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 18.54 | 18.54 | |||
Ješetice | 18.57 | 18.58 | 3 | ||
Heřmaničky | 19.02 | 19.05 | 2 | ||
Votice | 19.10 | 19.10 | 2/2 | ||
Olbramovice | 19.14 | 19.16 | 2 | ||
Tomice | 19.21 | 19.21 | 2 | ||
Bystřice u Benešova | 19.26 | 19.27 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 19.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci