Os 8275 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt279 + Bds450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 12.43 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 12.47 | 12.48 | 3 | ||
Tomice | 12.53 | 12.54 | 1 | ||
Olbramovice | 12.58 | 12.59 | 3 | ||
Votice | 13.02 | 13.03 | 2/2 | ||
Heřmaničky | 13.08 | 13.09 | 3 | ||
Ješetice | 13.13 | 13.14 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 13.16 | 13.17 | |||
Střezimíř | 13.20 | 13.25 | 2 | ||
Mezno | 13.29 | 13.29 | |||
Sudoměřice u Tábora | 13.32 | 13.33 | 3 | ||
Chotoviny | 13.37 | 13.38 | 3 | ||
Tábor | 13.45 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci