Os 8271 | |
Řazení vlaku: 363 + 4xBdt279 + Bds450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.20 | 4 | |||
Praha-Vršovice | 8.24 | 8.25 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 8.28 | 8.29 | |||
Praha-Hostivař | 8.33 | 8.34 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 8.36 | 8.37 | |||
Praha-Uhříněves | 8.39 | 8.40 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 8.43 | 8.43 | |||
Říčany | 8.46 | 8.47 | 1 | ||
Světice | 8.50 | 8.51 | |||
Strančice | 8.54 | 8.55 | 1/2 | ||
Mnichovice | 8.58 | 8.58 | |||
Mirošovice u Prahy | 9.01 | 9.02 | |||
Senohraby | 9.04 | 9.04 | 2 | ||
Čtyřkoly | 9.08 | 9.08 | |||
Pyšely | 9.10 | 9.11 | |||
Čerčany | 9.13 | 9.14 | 2 | ||
Mrač | 9.16 | 9.16 | |||
Benešov u Prahy | 9.23 | 9.25 | 3 | ||
Bystřice u Benešova | 9.30 | 9.30 | 3 | ||
Tomice | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Olbramovice | 9.41 | 9.44 | 2 | ||
Votice | 9.47 | 9.48 | 2/2 | ||
Heřmaničky | 9.53 | 9.54 | 2 | ||
Ješetice | 9.58 | 9.59 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 10.02 | 10.02 | |||
Střezimíř | 10.05 | 10.06 | 3 | ||
Mezno | 10.10 | 10.10 | |||
Sudoměřice u Tábora | 10.13 | 10.20 | 3 | ||
Chotoviny | 10.24 | 10.25 | 3 | ||
Tábor | 10.33 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci