Os 8220 | |
Řazení vlaku: 242 + Bds450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 16.19 | 3 | |||
České Budějovice severní zastávka | 16.23 | 16.24 | |||
Hrdějovice | 16.27 | 16.28 | |||
Hosín | 16.30 | 16.30 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 16.33 | 16.34 | 2 | ||
Chotýčany | 16.41 | 16.42 | 3 | ||
Ševětín | 16.46 | 16.47 | 2 | ||
Neplachov | 16.50 | 16.50 | |||
Dynín | 16.54 | 16.56 | 2 | ||
Horusice | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 17.02 | 17.03 | |||
Veselí nad Lužnicí | 17.06 | 17.19 | 1 | ||
Řípec-Dráchov | 17.23 | 17.23 | |||
Soběslav | 17.27 | 17.29 | 3 | ||
Roudná | 17.34 | 17.35 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 17.37 | 17.38 | |||
Planá nad Lužnicí | 17.41 | 17.42 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 17.45 | 17.46 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 17.48 | 17.48 | |||
Tábor | 17.51 | 3/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci