Os 8217 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + Bds450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 12.07 | 2/2 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 12.09 | 12.10 | |||
Sezimovo Ústí | 12.12 | 12.12 | |||
Planá nad Lužnicí | 12.15 | 12.16 | 1/1 | ||
Doubí u Tábora | 12.19 | 12.20 | |||
Roudná | 12.22 | 12.23 | 2 | ||
Soběslav | 12.28 | 12.30 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 12.33 | 12.33 | |||
Veselí nad Lužnicí | 12.37 | 12.44 | 4 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 12.48 | 12.48 | |||
Horusice | 12.51 | 12.51 | 1 | ||
Dynín | 12.55 | 12.55 | 3 | ||
Neplachov | 12.58 | 12.58 | |||
Ševětín | 13.01 | 13.02 | 2 | ||
Chotýčany | 13.06 | 13.06 | 4 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 13.14 | 13.16 | 2 | ||
Hosín | 13.19 | 13.19 | |||
Hrdějovice | 13.21 | 13.21 | |||
České Budějovice severní zastávka | 13.24 | 13.25 | |||
České Budějovice | 13.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci