Vlak 8009 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 10.23 | 3 | |||
Modlešovice | 10.27 | 10.28 | |||
Čejetice | 10.30 | 10.31 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 10.34 | 10.34 | |||
Ražice | 10.38 | 10.40 | 2 | ||
Heřmaň obec | 10.43 | 10.43 | |||
Skály | 10.46 | 10.46 | |||
Protivín | 10.49 | 10.50 | 3 | ||
Protivín zastávka | 10.52 | 10.53 | |||
Milenovice | 10.56 | 10.56 | |||
Číčenice | 10.59 | 11.01 | 1/1 | ||
Záblatíčko | 11.06 | 11.06 | |||
Dívčice | 11.11 | 11.12 | 3 | ||
Zbudov | 11.14 | 11.15 | |||
Zliv | 11.19 | 11.21 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou | 11.26 | 11.26 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 11.31 | 11.32 | |||
České Budějovice | 11.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci