Os 7909 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 12.35 | 3 | |||
Heřmaň | x | 12.40 | 12.40 | ||
Putim | 12.43 | 12.44 | 3 | ||
Písek | 12.48 | 12.49 | 4 | ||
Písek zastávka | x | 12.52 | 12.52 | ||
Písek-Dobešice | x | 12.55 | 12.55 | ||
Čížová | 12.58 | 12.59 | 1 | ||
Vráž u Písku | 13.06 | 13.06 | 2 | ||
Dolní Ostrovec | x | 13.10 | 13.10 | ||
Smetanova Lhota | x | 13.14 | 13.14 | ||
Čimelice | 13.17 | 13.18 | 2 | ||
Horní Nerestce | x | 13.22 | 13.22 | ||
Mirovice | 13.25 | 13.27 | 2 | ||
Myslín | x | 13.30 | 13.30 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 13.34 | 13.34 | ||
Březnice | 13.38 | 13.43 | 1/3 | ||
Tochovice | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 13.53 | 13.53 | ||
Milín | 13.57 | 14.00 | 2 | ||
Příbram | 14.07 | 14.09 | 3 | ||
Bratkovice | 14.15 | 14.16 | 1 | ||
Jince | 14.22 | 14.23 | 3 | ||
Rejkovice | x | 14.27 | 14.27 | ||
Lochovice | 14.33 | 14.36 | 2 | ||
Libomyšl | x | 14.40 | 14.40 | ||
Zdice | 14.45 | 14.46 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 14.50 | 14.50 | ||
Králův Dvůr | x | 14.52 | 14.52 | ||
Beroun | 14.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci