Os 7905 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 8.35 | 3 | |||
Heřmaň | x | 8.40 | 8.40 | ||
Putim | 8.43 | 8.44 | 3 | ||
Písek | 8.48 | 8.49 | 4 | ||
Písek zastávka | x | 8.52 | 8.52 | ||
Písek-Dobešice | x | 8.55 | 8.55 | ||
Čížová | 8.58 | 8.59 | 1 | ||
Vráž u Písku | 9.06 | 9.06 | 2 | ||
Dolní Ostrovec | x | 9.10 | 9.10 | ||
Smetanova Lhota | x | 9.14 | 9.14 | ||
Čimelice | 9.17 | 9.18 | 2 | ||
Horní Nerestce | x | 9.22 | 9.22 | ||
Mirovice | 9.25 | 9.27 | 2 | ||
Myslín | x | 9.30 | 9.30 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 9.34 | 9.34 | ||
Březnice | 9.38 | 9.43 | 1/3 | ||
Tochovice | 9.48 | 9.49 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 9.53 | 9.53 | ||
Milín | 9.57 | 10.00 | 2 | ||
Příbram | 10.07 | 10.09 | 3 | ||
Bratkovice | 10.15 | 10.16 | 1 | ||
Jince | 10.22 | 10.23 | 3 | ||
Rejkovice | x | 10.27 | 10.27 | ||
Lochovice | 10.33 | 10.36 | 2 | ||
Libomyšl | x | 10.40 | 10.40 | ||
Zdice | 10.45 | 10.46 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 10.50 | 10.50 | ||
Králův Dvůr | x | 10.52 | 10.52 | ||
Beroun | 10.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci