Os 7875/4 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Huť | 14.44 | ||||
Rokycany | 14.53 | 14.59 | 2 | ||
Kamenný Újezd u Rokycan | x | 14.46 | 14.46 | ||
Klabava | 15.03 | 15.04 | |||
Rokycany předměstí | x | 14.50 | 14.50 | ||
Ejpovice | 15.06 | 15.07 | |||
Rokycany | 14.53 | 2 | |||
Dýšina-Horomyslice | 15.09 | 15.10 | |||
Chrást u Plzně | 15.13 | 15.35 | 1/2 | ||
Chrást u Plzně obec | x | 15.37 | 15.37 | ||
Chrást u Plzně zastávka | x | 15.39 | 15.39 | ||
Sedlecko | x | 15.44 | 15.44 | ||
Střapole | x | 15.47 | 15.47 | ||
Všenice | x | 15.51 | 15.51 | ||
Dolní Stupno | x | 15.53 | 15.53 | ||
Stupno | 15.57 | 16.08 | 2 | ||
Bezděkov u Radnic | x | 16.12 | 16.12 | ||
Břasy | x | 16.15 | 16.15 | ||
Radnice | 16.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci