R 785 | |
Řazení vlaku: 162 + 4xB256 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.24 | 3 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.38 | 15.40 | 3 | ||
Lovosice | 15.56 | 15.58 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 16.02 | 16.03 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 16.11 | 16.13 | 1/3 | ||
Hněvice | 16.19 | 16.19 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 16.37 | 16.38 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.08 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci