Os 7821 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xBt278 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.17 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 19.21 | 19.21 | |||
Chrást u Plzně | 19.28 | 19.29 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 19.31 | 19.31 | |||
Ejpovice | 19.34 | 19.34 | |||
Klabava | 19.36 | 19.37 | |||
Rokycany | 19.40 | 19.41 | 3 | ||
Svojkovice | 19.46 | 19.46 | |||
Holoubkov | 19.50 | 19.50 | 2 | ||
Mýto | 19.55 | 19.55 | |||
Kařízek | 19.59 | 20.00 | 2 | ||
Zbiroh | 20.05 | 20.11 | 3 | ||
Cerhovice | 20.16 | 20.16 | |||
Hořovice | 20.21 | 20.22 | 3 | ||
Praskolesy | 20.25 | 20.26 | |||
Stašov | 20.28 | 20.29 | |||
Zdice | 20.32 | 20.32 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 20.36 | 20.36 | |||
Králův Dvůr | 20.38 | 20.38 | |||
Beroun | 20.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci