Os 7670 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.05 | 2v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 15.10 | 15.11 | |||
Plzeň-Bolevec | 15.14 | 15.15 | |||
Plzeň-Orlík | 15.18 | 15.18 | |||
Třemošná u Plzně | 15.21 | 15.22 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 15.27 | 15.28 | |||
Horní Bříza | 15.32 | 15.35 | 1 | ||
Kaznějov | 15.44 | 15.44 | 3 | ||
Plasy | 15.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci