Os 7640 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.17 | 1v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 12.22 | 12.23 | |||
Plzeň-Bolevec | 12.26 | 12.27 | |||
Plzeň-Orlík | 12.30 | 12.30 | |||
Třemošná u Plzně | 12.33 | 12.35 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 12.40 | 12.41 | |||
Horní Bříza | 12.45 | 12.46 | 1 | ||
Kaznějov | 12.55 | 13.00 | 3 | ||
Plasy | 13.06 | 13.07 | 1 | ||
Horní Hradiště | x | 13.10 | 13.10 | ||
Mladotice zastávka | x | 13.14 | 13.14 | ||
Mladotice | 13.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci