Os 7604 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.17 | 1v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 14.22 | 14.23 | |||
Plzeň-Bolevec | 14.26 | 14.27 | |||
Plzeň-Orlík | 14.30 | 14.30 | |||
Třemošná u Plzně | 14.33 | 14.35 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 14.40 | 14.41 | |||
Horní Bříza | 14.45 | 14.46 | 1 | ||
Obora u Kaznějova | x | 14.51 | 14.51 | ||
Kaznějov | 14.57 | 15.00 | 3 | ||
Plasy | 15.06 | 15.18 | 1 | ||
Horní Hradiště | x | 15.21 | 15.21 | ||
Mladotice zastávka | x | 15.25 | 15.25 | ||
Mladotice | 15.28 | 15.29 | 3 | ||
Potvorov | x | 15.36 | 15.36 | ||
Žihle | 15.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci