Os 7416 | |
Řazení vlaku: 754_058 + 2xBt278 + 3xBdt279 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.08 | 4z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 14.10 | 14.12 | 1 | ||
Plzeň-Skvrňany | 14.14 | 14.15 | |||
Vejprnice | 14.20 | 14.21 | 4 | ||
Tlučná | 14.24 | 14.25 | |||
Nýřany | 14.28 | 14.32 | 2 | ||
Zbůch | 14.37 | 14.38 | |||
Chotěšov u Stoda | 14.42 | 14.42 | |||
Stod | 14.47 | 14.48 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 14.51 | 14.52 | |||
Holýšov | 14.57 | 15.04 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 15.07 | 15.07 | |||
Staňkov | 15.12 | 15.13 | 2 | ||
Osvračín | 15.18 | 15.18 | |||
Blížejov | 15.23 | 15.24 | 3 | ||
Milavče | 15.29 | 15.29 | |||
Domažlice | 15.37 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci