Os 7415 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 12.34 | 5 | |||
Milavče | 12.41 | 12.41 | |||
Blížejov | 12.45 | 12.46 | 3 | ||
Osvračín | 12.50 | 12.51 | |||
Staňkov | 12.55 | 12.56 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 13.00 | 13.01 | |||
Holýšov | 13.03 | 13.04 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 13.09 | 13.10 | |||
Stod | 13.13 | 13.14 | 3 | ||
Chotěšov u Stoda | 13.18 | 13.18 | |||
Zbůch | 13.22 | 13.23 | |||
Nýřany | 13.27 | 13.30 | 3 | ||
Tlučná | 13.34 | 13.34 | |||
Vejprnice | 13.38 | 13.39 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 13.44 | 13.45 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 13.47 | 13.48 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.51 | 1z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci