Os 7318/9 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 12.00 | 2/2 | |||
Cheb | 13.05 | 2 | |||
Karlovy Vary-Dvory | 12.05 | 12.05 | 2 | ||
Cheb-Všeboř | 13.08 | 13.09 | |||
Chodov | 12.12 | 12.13 | 4 | ||
Stebnice | 13.11 | 13.12 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 12.17 | 12.17 | 1 | ||
Lipová u Chebu | 13.15 | 13.15 | 1 | ||
Královské Poříčí | 12.23 | 12.23 | |||
Salajna | 13.19 | 13.19 | |||
Sokolov | 12.26 | 12.28 | 2 | ||
Dolní Žandov | 13.23 | 13.25 | 1/4 | ||
Citice | 12.32 | 12.33 | 1 | ||
Lázně Kynžvart | 13.30 | 13.31 | 1/2 | ||
Hlavno | 12.34 | 12.35 | |||
Valy u Mariánských Lázní | 13.35 | 13.36 | 1/1 | ||
Dasnice | 12.40 | 12.40 | 4 | ||
Mariánské Lázně | 13.39 | 13.41 | 2/2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 12.46 | 12.47 | 4 | ||
Chodová Planá | 13.46 | 13.47 | 1/2 | ||
Nebanice | 12.50 | 12.50 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 13.51 | 14.14 | 2/2 | ||
Tršnice | 12.56 | 12.57 | 3 | ||
Brod nad Tichou | 14.17 | 14.18 | 1/1 | ||
Cheb | 13.03 | 2 | |||
Pavlovice | 14.22 | 14.22 | 1/1 | ||
Ošelín | 14.29 | 14.29 | 1/1 | ||
Svojšín | 14.37 | 14.39 | 1/3 | ||
Milíkov | 14.42 | 14.43 | 2/2 | ||
Stříbro | 14.47 | 14.48 | 2/3 | ||
Vranov u Stříbra | 14.52 | 14.52 | 2 | ||
Pňovany | 14.58 | 14.59 | 1/1 | ||
Pňovany zastávka | 15.02 | 15.02 | |||
Plešnice | 15.05 | 15.05 | |||
Kozolupy | 15.10 | 15.10 | 2 | ||
Vochov | 15.13 | 15.13 | |||
Plzeň-Křimice | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Plzeň-Zadní Skvrňany | 15.18 | 15.18 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 15.21 | 15.23 | 1 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.26 | 4v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci