EC 71 „Gustav Mahler“ | |
Řazení vlaku: 1216 + Ampz143 + WRmz815 + 3xBmz245 + Bmee248 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 4.39 | 3 | |||
Kolín | 5.16 | 5.17 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.37 | 5.39 | 4 | ||
Česká Třebová | 6.17 | 6.18 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.22 | 7.24 | I | ||
Břeclav | 7.57 | 8.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci