Os 7057 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 20.21 | 2/2 | |||
Dalovice | 20.24 | 20.24 | 5 | ||
Hájek | 20.29 | 20.30 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 20.36 | 20.37 | 3 | ||
Vojkovice nad Ohří | 20.42 | 20.42 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 20.48 | 20.48 | 1/2 | ||
Boč | x | 20.52 | 20.52 | ||
Perštejn | 20.55 | 20.56 | 2 | ||
Kotvina | x | 20.59 | 20.59 | ||
Klášterec nad Ohří | 21.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci