R 700 „Buchlov“ | |
Řazení vlaku: 162 + 6xB249 + Aee147 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 4.20 | 2 | |||
Otrokovice | 4.30 | 4.31 | 2/4 | ||
Hulín | 4.40 | 4.41 | 3/3 | ||
Přerov | 4.52 | 4.54 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.09 | 5.12 | |||
Červenka | 5.25 | 5.26 | 2 | ||
Mohelnice | 5.34 | 5.35 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 5.43 | 5.45 | 2 | ||
Česká Třebová | 6.08 | 6.13 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 6.22 | 6.24 | pražské/2 | ||
Choceň | 6.37 | 6.39 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.58 | 7.00 | 3 | ||
Přelouč | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Kolín | 7.25 | 7.28 | 3 | ||
Praha-Libeň | 8.05 | 8.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci