Os 6803/2 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.28 | 3 | |||
Vilsnice | 5.31 | 5.31 | |||
Choratice | 5.34 | 5.34 | |||
Dobkovice | 5.36 | 5.36 | |||
Povrly-Roztoky | 5.39 | 5.40 | |||
Povrly | 5.42 | 5.43 | 1/2 | ||
Neštědice | 5.44 | 5.45 | |||
Mojžíř | 5.46 | 5.47 | |||
Neštěmice | 5.49 | 5.49 | |||
Ústí nad Labem sever | 5.51 | 5.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.55 | 5.57 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 5.59 | 6.00 | 2 | ||
Bohosudov | 6.09 | 6.10 | 2 | ||
Proboštov | 6.12 | 6.13 | |||
Teplice v Čechách | 6.16 | 6.17 | 2 | ||
Řetenice | 6.19 | 6.20 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 6.22 | 6.23 | 2 | ||
Duchcov | 6.26 | 6.27 | |||
Želénky | 6.29 | 6.30 | |||
Chotějovice | 6.32 | 6.33 | |||
Bílina | 6.36 | 6.37 | 2 | ||
Bílina kyselka | 6.39 | 6.40 | |||
Želenice nad Bílinou | 6.43 | 6.44 | |||
Most | 6.50 | 7.00 | 3 | ||
Třebušice | 7.06 | 7.07 | 1 | ||
Kyjice | 7.12 | 7.13 | 1 | ||
Jirkov zastávka | 7.16 | 7.17 | |||
Odb Chomutov město | 7.20 | 7.21 | |||
Chomutov | 7.24 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci