R 680 | |
Řazení vlaku: 362 + B255 + B256 + Bdmtee281 + 2xB249 + 2xBeer273 + BDhmsee448 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.22 | II | |||
Brno-Královo Pole | 14.33 | 14.34 | 3/2 | ||
Tišnov | 14.49 | 14.50 | 2/2 | ||
Křižanov | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 15.30 | 15.32 | 2/2 | ||
Přibyslav | 15.43 | 15.44 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 15.56 | 15.58 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou | 16.12 | 16.13 | 7 | ||
Golčův Jeníkov město | 16.36 | 16.37 | |||
Čáslav | 16.49 | 16.51 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 16.59 | 17.00 | 2/2 | ||
Kolín | 17.09 | 17.11 | 4 | ||
Praha-Libeň | 17.49 | 17.50 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.57 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci