Vlak 6742 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 13.57 | 2 | |||
Obrnice | 14.02 | 14.02 | |||
Bečov u Mostu | 14.09 | 14.09 | 2 | ||
Břvany | 14.15 | 14.15 | 2 | ||
Lenešice | 14.21 | 14.22 | 3 | ||
Dobroměřice | x | 14.24 | 14.24 | ||
Louny | 14.26 | 14.36 | 3 | ||
Louny střed | x | 14.39 | 14.39 | ||
Louny město | x | 14.41 | 14.41 | ||
Jimlín | x | 14.46 | 14.46 | ||
Opočno u Loun | x | 14.49 | 14.49 | ||
Touchovice u Loun | x | 14.52 | 14.52 | ||
Hřivice | 14.54 | 14.55 | 3 | ||
Konětopy | x | 14.59 | 14.59 | ||
Solopysky | x | 15.05 | 15.05 | ||
Domoušice | 15.12 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci