R 667 „Petr Vok“ | |
Řazení vlaku: 242 + BDs449 + B249 + B255 + 2xBp282 + BDhmsee451 + Ds952 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.03 | 3 | |||
Nepomuk | 6.31 | 6.32 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 6.50 | 6.52 | 4 | ||
Strakonice | 7.04 | 7.07 | 3 | ||
Ražice | 7.17 | 7.18 | 3 | ||
Protivín | 7.25 | 7.26 | 3 | ||
Číčenice | 7.32 | 7.34 | 3 | ||
České Budějovice | 7.59 | 8.10 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 8.43 | 8.44 | 3 | ||
Kardašova Řečice | 8.59 | 9.00 | 3 | ||
Jindřichův Hradec | 9.14 | 9.16 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 9.38 | 9.39 | 1 | ||
Horní Cerekev | 9.56 | 9.59 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 10.14 | 10.15 | 4 | ||
Jihlava město | 10.29 | 10.29 | 2 | ||
Jihlava | 10.33 | 10.39 | 2 | ||
Okříšky | 11.06 | 11.07 | 1/2 | ||
Třebíč | 11.21 | 11.23 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 11.45 | 11.47 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 12.37 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci