Os 6662/3 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 20.41 | 4 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 21.41 | 1/3 | |||
Děčín východ | 20.45 | 20.46 | 3 | ||
Česká Lípa střelnice | 21.44 | 21.44 | |||
Březiny u Děčína | x | 20.49 | 20.49 | ||
Skalice u České Lípy | 21.51 | 21.51 | 2 | ||
Nový Bor | 21.56 | 2 | |||
Malá Veleň | x | 20.52 | 20.52 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 20.57 | 20.59 | 3 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 21.03 | 21.03 | 2 | ||
Starý Šachov | x | 21.07 | 21.07 | ||
Žandov | x | 21.09 | 21.09 | ||
Horní Police | 21.11 | 21.12 | 2 | ||
Stružnice | 21.16 | 21.16 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 21.23 | 21.23 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 21.26 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci