Os 6628 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Doksy | 20.01 | 2 | |||
Staré Splavy | 20.03 | 20.04 | |||
Jestřebí | 20.08 | 20.09 | 2 | ||
Srní u České Lípy | 20.12 | 20.13 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.20 | 20.30 | 1/2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 20.32 | 20.32 | ||
Stružnice | 20.38 | 20.39 | 2 | ||
Horní Police | 20.43 | 20.43 | 2 | ||
Žandov | x | 20.45 | 20.45 | ||
Starý Šachov | x | 20.47 | 20.47 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 20.52 | 20.53 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 20.57 | 20.58 | 4 | ||
Malá Veleň | x | 21.01 | 21.01 | ||
Březiny u Děčína | x | 21.04 | 21.04 | ||
Děčín východ | 21.09 | 21.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 21.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci