Os 6603 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.55 | 1/3 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 7.01 | 7.01 | ||
Zákupy | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 7.07 | 7.07 | ||
Mimoň | 7.15 | 7.17 | 2 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 7.20 | 7.20 | ||
Velký Grunov | x | 7.23 | 7.23 | ||
Brniště | 7.26 | 7.26 | 2 | ||
Velký Valtinov | x | 7.30 | 7.30 | ||
Jablonné v Podještědí | 7.34 | 7.35 | 2 | ||
Lvová | x | 7.39 | 7.39 | ||
Rynoltice | 7.43 | 7.43 | 2 | ||
Zdislava | x | 7.50 | 7.50 | ||
Křižany | 7.54 | 7.55 | 1 | ||
Novina | x | 7.58 | 7.58 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 8.00 | 8.00 | ||
Karlov pod Ještědem | 8.05 | 8.05 | 2 | ||
Ostašov | x | 8.09 | 8.09 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 8.11 | 8.12 | 3 | ||
Liberec | 8.18 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster