Os 6572 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 22.12 | 3 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 22.14 | 22.14 | ||
Žalhostice | 22.18 | 22.21 | 1 | ||
Lovosice závod | x | 22.24 | 22.24 | ||
Lovosice | 22.27 | 22.29 | 1 | ||
Sulejovice | x | 22.32 | 22.32 | ||
Čížkovice | 22.36 | 22.37 | 3 | ||
Úpohlavy | x | 22.40 | 22.40 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 22.45 | 22.45 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 22.48 | 22.48 | ||
Libochovice | 22.51 | 22.51 | |||
Libochovice město | x | 22.56 | 22.56 | ||
Dubany | x | 22.58 | 22.58 | ||
Křesín | x | 23.01 | 23.01 | ||
Koštice nad Ohří | 23.04 | 23.04 | |||
Pátek | x | 23.09 | 23.09 | ||
Radonice nad Ohří | x | 23.12 | 23.12 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 23.16 | 23.16 | ||
Veltěže | x | 23.20 | 23.20 | ||
Louny | 23.26 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci