R 653 | |
Řazení vlaku: 363 + 5xB249 + BDhmsee448 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.16 | 7 | |||
Praha-Vršovice | 18.20 | 18.21 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 18.58 | 18.59 | 3 | ||
Olbramovice | 19.15 | 19.16 | 3 | ||
Tábor | 19.52 | 19.56 | 2/2 | ||
Soběslav | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 20.17 | 20.21 | 3 | ||
České Budějovice | 20.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci