Os 6471 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.02 | 3 | |||
Děčín východ | 14.06 | 14.11 | 1 | ||
Děčín-Staré Město | x | 14.15 | 14.15 | ||
Křešice u Děčína | x | 14.17 | 14.17 | ||
Boletice nad Labem | 14.20 | 14.21 | 3 | ||
Těchlovice | x | 14.25 | 14.25 | ||
Malé Březno nad Labem | x | 14.30 | 14.30 | ||
Velké Březno | 14.33 | 14.33 | 2 | ||
Valtířov | x | 14.36 | 14.36 | ||
Svádov | x | 14.38 | 14.38 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 14.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci