Os 6463 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.00 | 3 | |||
Děčín východ | 6.04 | 6.05 | 1 | ||
Děčín-Staré Město | x | 6.09 | 6.09 | ||
Křešice u Děčína | x | 6.11 | 6.11 | ||
Boletice nad Labem | 6.14 | 6.15 | 3 | ||
Těchlovice | x | 6.19 | 6.19 | ||
Malé Březno nad Labem | x | 6.24 | 6.24 | ||
Velké Březno | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Valtířov | x | 6.31 | 6.31 | ||
Svádov | x | 6.33 | 6.33 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 6.39 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci