Os 6461 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.24 | 3 | |||
Děčín východ | 4.28 | 4.29 | 1 | ||
Děčín-Staré Město | x | 4.33 | 4.33 | ||
Křešice u Děčína | x | 4.35 | 4.35 | ||
Boletice nad Labem | 4.38 | 4.39 | 3 | ||
Těchlovice | x | 4.43 | 4.43 | ||
Malé Březno nad Labem | x | 4.48 | 4.48 | ||
Velké Březno | 4.51 | 4.51 | 2 | ||
Valtířov | x | 4.54 | 4.54 | ||
Svádov | x | 4.56 | 4.56 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 5.02 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci