Os 6277 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 14.02 | 3 | |||
Semonice | 14.05 | 14.05 | |||
Černožice | 14.07 | 14.08 | |||
Smiřice | 14.10 | 14.15 | 1 | ||
Lochenice | 14.19 | 14.19 | |||
Předměřice nad Labem | 14.22 | 14.22 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci