Os 6271 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xB256 + Bp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 5.57 | 3 | |||
Semonice | 6.00 | 6.00 | |||
Černožice | 6.02 | 6.03 | |||
Smiřice | 6.05 | 6.10 | 1 | ||
Lochenice | 6.14 | 6.15 | |||
Předměřice nad Labem | 6.17 | 6.18 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci