Os 6250 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.25 | 3 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.28 | 18.30 | 3 | ||
Pardubice-Semtín | 18.32 | 18.33 | |||
Stéblová | 18.37 | 18.38 | 1 | ||
Čeperka | 18.41 | 18.41 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 18.45 | 18.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.55 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci